Terugblik livestreaming Eucharistieviering vanuit de kerk van Pellenberg

Een primeur voor onze parochie.

Volgens Youtube zijn er in totaal 359 bezoekende computers verbonden geweest tijdens de live-uitzending zelf. Daarvan zijn er zowat 160 langdurig verbonden gebleven. We weten dat vaak meerdere mensen, ja hele families keken. Daarom mogen we zeker zeggen dat er ruim 200 vaste kijkende bezoekers waren. Een volle kerk.

We konden iets beleven. Pastoor Luc Thiry had een doordachte boodschap te brengen. Lector Nathalie Deputter bracht ons in eigentijdse woorden bij Jezus. De muziek van Jos Delsupehe, Hubert De Neve en Jan Desmedt was meer dan omkaderend.

Dit alles was mogelijk door het perfecte werk van Paul Bielen. En ja, Hubert De Neve die de regie gedetailleerd uitgewerkt en ingeoefend heeft. Super bedankt, iedereen!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *