Ramenzoektocht vanaf 20 maart

Op 9 locaties in ons dorp vind je vanaf 20 maart een affiche die op deze lijkt.

Op elke affiche staat een nummer. Dit nummer stemt overeen met een nummer op een opdrachtenbundel. Er is een opdrachtenbundel voor kinderen (en hun bubbel)  van 7 tot 9 jaar (download hier), en eentje voor bubbels met kinderen van 10 tot 12 jaar (download hier). Neem een smartphone mee, als het kan, om de QR code op in de bundel te scannen. (Dit is niet noodzakelijk voor de opdrachten!)

Er staat ook een letter op de affiche. Met alle 9 letters kan je een woord vormen.Heb je het woord gevonden? Mail het dan naar kl.pellenberg@gmail.com met een foto van jezelf in actie. We contacteren je dan voor een kort interview voor Kerk&leven en onze FB pagina (als je wil).

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *