Overlijdens in onze parochie

Gezien de veIligheidsrichtlijnen omtrent het Covid-19 virus, vindt het afscheid van onze overledenen plaats in beperkte kring. Langs deze weg vragen wij om voor hen te bidden, in gedachten samen met ons.

Chistophe Struyvelt

Op 18 maart is Christophe Struyvelt, echtgenoot van Christina Jans, na een jarenlange strijd tegen kanker, overleden in het UZ Leuven. Hij was 50 jaar, afkomstig uit Gent en woonde in de Meistraat.

Klik hier om te condoleren.

Germaine Van Oversteyns

Op 28 maart is (Maria) Germaine Van Oversteyns, weduwe van Albert Bavin, overleden. Drie dagen eerder had zij de leeftijd van 100 jaar bereikt. Lange tijd heeft zij gewoond in de Kapelstraat, maar de laatste jaren verbleef zij in het Woonzorghuis Ambroos te Hofstade. Zij was lid van Samana.

Haar uitvaart heeft in intieme familiekring plaats in de parochiekerk van Pellenberg. Een herdenkingsviering zal gehouden worden op een latere, nog te bepalen datum.

Klik hier om te condoleren.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *