Overlijdens in onze parochie

Gezien de veiligheidsrichtlijnen omtrent het Covid-19 virus, vindt het afscheid van onze overledenen plaats in beperkte kring. Langs deze weg vragen wij om voor hen te bidden, in gedachten samen met ons.

Maurice Bruffaerts

Op 11 april is Maurice Bruffaerts, echtgenoot van Maria Nackaerts, overleden te Goetsenhoven. Hij was 91 jaar en heeft lange tijd gewoond op de Plein. Sinds enkele jaren verbleef hij in Woonzorgcentrum Huize Nazareth te Goetsenhoven.

Klik hier om te condoleren www.begrafenissen-rummens.be

Kris Schiepers

Op 12 april is Kris Schiepers, echtgenoot van Barbara De Strooper, overleden te Leuven. Hij was 52 jaar en woonde in de Meistraat.

Klik hier om te condoleren www.pues.be

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *