Openluchtmis zondag 20 juni

De eucharistieviering in open lucht kan dit jaar opnieuw doorgaan, op zondag 20 juni. De kerkgangers worden om10 u. verwacht in de Corthoutslaan, op de Troostplek van Ferm (bij nr. 23).

We doen een speciale oproep aan alle bewoners van de Corthoutslaan om bij deze unieke gelegenheid mee te komen vieren en bidden in hun buurt. 
In deze viering houden we ook een gedachtenis voor alle overleden buurtbewoners.

De kinderen worden extra verwelkomd, in het bijzonder de eerstecommunicanten en vormelingen van dit jaar. We vragen dat elk kind een bloem meebrengt: een veldbloem of eentje uit de tuin. Tijdens de viering brengen ze die naar voor als offergave, om op het altaar een mooie ruiker te maken.

Vanzelfsprekend wordt er op toegezien dat alle medewerkers en kerkgangers de coronamaatregelen naleven:mondmaskerplicht, handhygiëne, afstandsregels, georganiseerde communie-uitreiking, voorkomen van wachtrijen.

Hiertoe is alle materiaal voorhanden en worden waar nodig richtlijnen gegeven.

We hopen en bidden dat de weersomstandigheden gunstig mogen zijn.

De Liturgische Ploeg

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *