Klokken luiden en kaarsjes branden

Elke zondag wordt de klok geluid in onze parochiekerk van 9.55u tot 10u. Wij doen als blijk van waardering en steun van al wie zich inzet in de strijd tegen het coronavirus, COVID 19, zoals we dat onderhand zijn gaan leren kennen. Bij die gelegenheid steken we ook de kaarsen aan bij het Mariabeeld in de kerk.

Wie graag een kaars laat branden in de kerk, kan daartoe opdracht geven. Het volstaat om een e-mail te sturen, een briefje in de brievenbus te steken, of een telefoontje te plaatsen naar Lydia Nijs. Zij houdt de bestellingen bij en regelt nadien de betalingen (1 EUR per kaars).

Lydia Nijs, Lostraat 20, 3212 Pellenberg
Tel. 016 46 22 17 of gsm 0479 392 015
e-mail: lydia.nijs@gmail.com

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *