Een nieuw jaar !

We zijn een nieuw jaar gestart!   2021 werd wat minder groots ingezet dan we gewend zijn. Maar het blijft een moment van terugblikken en vooruit kijken. 2020 is helemaal anders gelopen dan we een jaar geleden in gedachte hadden: ons sociaal leven werd in belangrijke mate een halt toegeroepen. Het werd het jaar van mondmaskers, lockdown, social distancing en in uw kot blijven.

Maar we hebben vast en zeker ook nieuwe zaken ontdekt.  We hebben gemerkt hoe belangrijk de ander is in ons leven. We leven niet alleen op deze planeet, verbondenheid met elkaar is essentieel.  Laten we dit ook in het nieuwe jaar in gedachte houden.

Ik wens u en uw dierbaren een gezond 2021 met vele nieuwe perspectieven!

Jan Willems
Liturgische Ploeg  

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *