Catechesenieuws: een kaartje voor WZC Sint-Dominicus

Voorlopig kunnen catechesebijeenkomsten niet doorgaan, maar we laten onze eerstecommunicanten en vormelingen niet los! Om de bewoners en het personeel van het WZC Sint-Dominicus een hart onder de riem te steken, stuurden we onze communicanten een oproep om hen een brief of kaartje te schrijven. Zij bezorgen hun brief, kaartje, boodschap, foto, tekening of gedicht catechist Nathalie, die ze naar het woonzorgcentrum zal brengen. 

Ken of ben jij iemand die ook van zich wil laten horen? De buren, vrienden of familie? Laat het hen weten, en bezorg ons het resultaat! Via de brievenbus van Nathalie Deputter, Kapelstraat 19b te Pellenberg. Rechtstreeks aan het WZC bezorgen kan natuurlijk ook.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *