Parochieploeg

De parochieploeg komt regelmatig samen en bespreekt de verschillende aandachtspunten die relevant zijn voor de PAROCHIEPASTORAAL.

 

SAMENSTELLING VAN DE PAROCHIEPLOEG:

Voorzitter Jules Godts Lubbeekstraat 58 3212 Pellenberg 016/ 62 29 43 godts.jules@gmail.com
Pastoor Luc Thiry Binkomstraat 71 3210 Lubbeek 016/ 26 63 77 luc_thiry@msn.com
Lid Stijn Cockx Krokuslaan 3 3212 Pellenberg 0477/07 15 74 stijn.cockx@hotmail.com
Lid Nathalie Deputter Kapelstraat 19b 3212 Pellenberg 016/ 40 20 93 ndeputter@gmail.com
Lid Lydia Nijs Lostraat 20 3212 Pellenberg 016/ 46 22 17 lydia.nijs@gmail.com
Lid Marleen
Van den Broek
Slijkstraat 19 3212 Pellenberg 016/ 46 24 46 marleen_van_den_broek
@yahoo.com
Lid Maurice Verhaegen Corthoutslaan 4 3212 Pellenberg 016/ 46 22 68 maurice_verhaegen@telenet.be